مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی - تلفنی، حضوری، آنلاین، تلفن تماس ۸-۸۸۸۷۷۸۹۷ و ۸۶۰۸۴۸۹۵

مشاور حقوقی

طرح پرسش جدید:

مشاور حقوقی در مرکز مشاوره

ضروریات مشاوره با مشاورین حقوقی

 • مشاور حقوقی مشاور حقوقی با تسلط کاملی که به قوانین و اصول حقوقی دارد، کلیه امور حقوقی سازمان یا شرکت ازجمله تهیه و تنظیم آیین نامه‏‌ها و دستورالعمل ها، انعقاد قراردادهای داخلی و خارجی، رسیدگی و پیگیری پرونده‏‌‌های حقوقی و دعاوی اداری و استخدامی، شرکت در جلسات دادرسی و دفاع از حق سازمان، ارایه مشاوره حقوقی به کارکنان در صورت لزوم، انجام امور حقوقی مربوط به مناقصه، مزایده و … را برعهده دارد.
  وظایف مشاور حقوقی تهیه متن قراردادهای شرکت یا سازمان و نظارت بر روند عقد آنها ارایه اطلاعات لازم و انجام امور حقوقی مربوط به انواع مناقصه ها، مزایده‏‌ها و … ارایه مشاوره‏‌‌های حقوقی به مدیران و کارکنان جمع آوری، بررسی و تنظیم اطلاعات لازم برای تهیه قوانین، اساسنامه ها، آیین نامه ها، دستورالعمل‏‌ها و …
 • انجام کلیه کارهای مربوط به ثبت، تغییرات در ساختار، انحلال شرکت‏‌ها و …( عمدتا در شرکت‏‌‌های خصوصی) جمع آوری اطلاعات لازم و استفاده از آنها برای دفاع از سازمان یا شرکت مربوطه در محاکم قضایی رسیدگی به شکایات و دعاوی حقوقی و اداری مهارت و دانش مورد نیاز شغل مشاور حقوقی آشنایی و تسلط کامل در قوانین و امور حقوقی توانایی تصمیم گیری سریع و درست توان تجزیه و تحلیل مناسب داشتن صداقت و امانت داری رعایت عدل و انصاف( به خصوص در دعاوی بین مدیران و کارکنان) توان برقراری ارتباط مناسب و توجه به جزییات مهارت خوب در سخنوری و نوشتن و توانایی متقاعد کردن دیگران آشنایی نسبی با سایر مسایل سازمانی ازجمله امور استخدامی، مالی و …
 • تحصیلات لازم و نحوه ورود به شغل مشاور حقوقی کارشناس یا مشاور حقوقی معمولا وکلایی هستند که به صورت تخصصی به شرکت‏‌ها و سازمان‏‌ها مشاوره حقوقی می‌دهند.
  مشاوره حقوقی در موارد زیر توسط وکیل دادگستری و مشاور حقوقی ارایه می‌گردد :
 • مشاوره حقوقی به منظور جلوگیری از وقوع مشکلات حقوقی : در این خصوص اشخاص با مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری، راجع به مسایل مورد نظر خود مشاروه حقوقی می‌نمایند به عنوان مثال در خصوص معاملات، مشارکت، ازدواج و سایر موضوعات و مسایل حقوقی و یا کیفری دیگر، که هدف از این مشاوره حقوقی جلوگیری از وقوع مشکلات در آینده و آگاهی از
 • جایگاه و موقعیت حقوقی خود نسبت به طرف مقابل می‌باشد و با مشاوره حقوقی علاج واقعه را قبل از وقوع می‌نمایند.
    مشاوره حقوقی به جهت سیوال حقوقی و یا اطلاع از موضوعات حقوقی : نظر به اینکه مسایل و موضوعات حقوقی دارای تنوع و پیچیدگی‏‌‌های خاص خود هستند لذا چنانچه شخصی بخواهد از موضوع حقوقی و یا کیفری خاصی اطلاع حاصل نماید و یا سیوال حقوقی، کیفری و خانواده داشته باشد می‌تواند با وکیل دادگستری، مشاوره حقوقی داشته باشد .
75 نفر آنلاین
0 عضو و 75 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 5789
بازدید دیروز: 9046
بازدید کل: 1293868

4,464 سوال

1,786 پاسخ

406 دیدگاه

528 کاربر

به مرکز مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری دادگان خوش آمدید, مشاوره حقوقی آنلاین، رایگان. مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری. مرکز مشاوره حقوقی دادگان به صورت تلفنی به بررسی مسايل و مشکلات حقوقی شما رسیدگی می‌کنند و بهترین پاسخ‌ها و راهکار ها را به شما ارايه می‌کند .در صورتی که خواستار بررسی دقیق پرونده و مدارک و مستنداتتان هستید باید از مرکز مشاوره حقوقی با طرح موضوع مشکلتان درخواست تنظیم وقت مشاوره حقوقی با وکیل کنید . شماره تلفن مشاوره حقوقی ۸-۸۸۸۷۷۸۹۷ مشاوره حقوقی تخصصی

راجع به بهترین وکیل دادگستری یا وکیل خوب باید توضیحاتی را داد .

وکیل خوب یا بهترین وکیل همیشه باید هدفش احقاق حق باشد نه اینکه به صورت تفننی وکالت کند . وکلایی که به صورت تفننی به شغل وکالت می پردازند نمی‌توانند وکیل خوب باشند . چرا که بهترین وکیل دادگستری باید اجرا و برقراری عدالت محور کار و حرفه‌اش باشد . نه اینکه تنها به منفعت مالی آن نگاه کند .باید آن سوگندی که خورده است پایند باشد .

خیلی وقت‌ها پیش می‌آید که اشخاصی که گرفتار دعاوی حقوقی و کیفری هستند و با دادگاه ها و دادسرا ها سرو کار دارند یا اینکه مشکل حقوقی ندارند به دنبال بهترین وکیل تهران هستند و از یک دیگر می‌پرسند آیا بهترین وکیل تهران سراغ دارید ؟ یا وکیل خوب را می شناسی؟

در جواب باید گفت منظور از بهترین وکیل دادگستری یا وکیل خوب در نظر شما چست ؟ اما آنچه که یک وکیل خوب و مجرب را از دیگران متمایز می‌کند ، اطلاعات کامل و دقیق از تمام قوانین می‌باشد که فن بیان قوی در متقاعد کردن دادگاه و قاضی دارد و پیگیری زیادی تا به نتیجه رسیدن و پیروزی پرونده دارند و تنها هدف احقاق حق موکلش است .

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

مشاوره حقوقی رایگان

وجود مشاوره حقوقی برای خانواده می‌تواند در حکم بیمه خانواده در برابر مشکلات و معضلات حقوقی باشد . انتخاب یک وکیل خوب که متعهد به اصول اخلاقی و حرفه‌ای وکالت است و تخصص و توانایی بالایی در تجزیه و تحلیل مسائل باشد میتواند بهترین راه و روش را برای خانواده‌ها ارائه نماید . وجود مؤسسه حقوقی و مشاوره حقوقی به صورت رایگان و تلفنی می‌توانید با مواجه شدن با کوچک‌ترین مسایل با وکیل خود مشورت کنید تا دچار مشکل نشوید .زمانی یک سال شما این اقدام را انجام دهید و در هر حال از مشاوره وکیل بهره ببرید منفعت و ثمرات آن را به خوبی در زندگی خود خواهید دید .


مشاوره حقوقی رایگان با وکیل

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل چه ثمرات و نتایجی دارد ؟

بهره بردن از آگاهی‌های وکیل که با تمام قوانین و مقررات تسلط دارد همیشه برای خانواده‌ها و شرکت ها راهگشا بوده و هست .با مشاوره حقوقی رایگان و تلفنی می‌توانید بدون هزینه یا با حداقل هزینه بهترین تصمیم گیری ها را بگیرید اطلاعات حقوقی که از این مسیر بدست می‌آورید معتبر و صحیح است و مسیرساز برای شما .خیلی از مواقع می‌توانید قبل از اینکه دچار مشکل شوید از آن پیشگیری کنید که این امر باعث می‌شود از هزینه‌های زیاد دادرسی و دعاوی خلاصی یابید اما گاهی اوقات به جهت اینکه اشخاص قبل از هر اقدام با وکیل مشاوره حقوقی نمی‌گیرند دچار مشکلات و دعاوی سنگین حقوقی می‌شوند که حتماً باید مشکلشان را با وکیل در میان بگذارند تا با مشاوره حقوقی بهترین راهکار ها را پیش رویشان قرار دهد .

خیلی مواقع می‌توان از ورود به مشکل رهایی یافت تنها با پیش گیری و مشاوره حقوقی رایگان یا تلفنی با وکیل مجرب .

مشاوره حقوقی حضوری با وکیل دادگستری

مشاور حقوقی با وکیل دادگستری مجرب و باسابقه در تهران
مشاور حقوقی و وکیل دادگستری به جهت اینکه با تمامی قوانین و مقررات و رویه های قضایی و آرای وحدت رویه تسطکاملدارد لذا می‌تواند همیار خوبی برای افراد و شرکت های تجاری و سازمانها باشد تا راهکارهای اصولی و مطمئن حقوقی را به آن‌ها بدهد تا در آینده دچار مشکل نشوند .مشاوره حقوقی در زمینه‌های امور ثبت شرکت ها تغییرات و صورتجلسات و همچنین قراردادهای داخلی و بین الملل و دعاوی شرکتها از جمله وصول مطالبات و مسایل مربوط به چک و سفته و قراردادهای کار و تأمین اجتماعی و دعاوی کارگر و کارفرما و انجام امور مربوط به مناقصات و مزایده توسط وکیل دادگستری از امور مهم و اساسی یک شرکت و یا سازمان می‌باشد که راهگشای خوبی برای آن هاست .

4,464 سوال
1,786 پاسخ
406 دیدگاه
528 کاربر