مشاوره حقوقی، مشاوره با وکیل دادگستری، مشاوره حقوقی رایگان تلفنی، حضوری، آنلاین: تلفن تماس ۸۶۰۸۶۵۵۱ ۰۹۱۲۹۴۱۳۸۲۸

مشاوره حقوقی تلفنی

برای اخذ مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس بگیرید. مشاوره حقوقی تلفنی شما اگر کوتاه باشد می‌تواند رایگان باشد در غیر این صورت هزینه آن باید پرداخت شود.

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره رایگان حقوقی

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان؛ پرسش‌و پاسخ‌های حقوقی که در سایت پاسخ داده می‌شود مشاوره حقوقی رایگان است. مشاوره حضوری در موسسه رایگان نیست

پرسیدن سوال حقوقی

مشاوره حقوقی حضوری

مشاوره حضوری و تلفنی در صورت تخصصی بودن نیازمند هزینه است، هزینه مشاوره حقوقی حضوری را می‌توانید بعد از رجوع در دفتر موسسه پرداخت کنید.

مشاوره حقوقی غیر رایگان

مشاوره حقوقی خانواده

برای مشورت و پرسیدن سوال حقوقی از وکیل دادگستری در زمینه خانواده و اخذ مشاوره حقوقی خانواده با شماره تلفن مندرج در سایت تماس بگیرید و از وکیل مشاوره حقوقی بگیرید.

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی ملکی

برای پرسیدن سوالات حقوقی در زمینه ملک و املاک می‌توانید با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس گرقته و از مشاوره حقوقی با وکیل بهره‌مند شوید.

مشاوره حقوقی ملکی

مشاوره حقوقی وصول مطالبات

برای اخذ مشاوره در زمینه وصول مطالبات، چک و سفته و دیگر موارد مربوط به وصول مطالبات با مرکز مشاوره حقوقی تماس بگیرید.

مشاوره حقوقی وصول مطالبات


0 دوستدار 0 امتیاز منفی
123 بازدید
عرض سلام و ادب، ملکی بصورت منزل شخصی و بنگاه معاملات ملکی به نام پدر و عموی ما  بوده ولی سرقفلی بنگاه و کسب و کار به نام پدر بزرگ ما بوده، عمو و پدر ما در حالی که پدر بزرگ در قید حیات بوده ملک و میفروشن در واقع منزل و بنگاه که هردو با هم بودن، ولی سرقفلی که بنام پدر بزرگ ما بوده فروخته نشده فقط ملک فروخته شده، خریدار کسب کار معاملات ملکی رو حفظ کرده . حالا با توجه به اینکه 30 سال از موضوع گذشته ایا ما میتونیم برای سرقفلی طرح دعوا کنیم ؟با توجه به اینکه متصرفین سالها در اونجا هستن و عوارض و مالیات ،... رو دادن، درواقع  ایا میتونیم درخواست خسارت کنیم ؟ سند رسمی جواز بنگاه که سال 1357 صادر شده رو هم داریم به عنوان مدرک. و اینکه ایا خریدار میتونه مدعی بشه که سرقفلی رو هم از عمو و پدر ما خریده در حالی که بنام پدر بزرگ بوده و ایشان در قید حیات بوده و هیچ وکالت و ... هم به فرزندان خودش برای واگذاری سرقفلی نداده بوده
سوال شده مارس 25, 2019 در مشاوره حقوقی ملکی توسط بی نام | 123 بازدید
این مشاوره حقوقی را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگزارید.

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
سلام

مبحث سرقفلی موضوعی است که نیاز به بررسی بیشتر دارد . قانون موجر و مستاخر ۱۳۷۶ مبحث سرقفلی را عنوان نمود و قبل از آن تنها می توان از حق کسب و پیشه نام برد. در واقع حق کسب و پیشه با حق سرقفلی تفاوت دارد . لذا برای مشاوره حقوقی کامل و جامع نیاز به مطالعه و بررسی مدارک و مستندات شما از جمله اجاره نامه و فروش و صلح سرقفلی دارد . و البته در صورتی که فروش ملکی یا سرقفلی را مالک مورد بیع قرار نداره باشد یا تنفیذ نکرده باشد قطعا آن معامله غیرنافذ و باطل است . و در واقع فروش و انتقال مال غیر واقع شده است .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری در زمینه دعاوی ملکی و املاک با مرکز مشاور دادگان تماس حاصل فرمایید .

۰۲۱۸۸۸۷۷۸۹۷
پاسخ داده شده مارس 25, 2019 توسط dadgan مشاور حقوقی فوق ارشد (138,110 امتیاز)

سوالات مشابه

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
سوال شده مارس 25, 2019 در مشاوره حقوقی ملکی توسط بی نام | 119 بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
سوال شده نوامبر 12, 2018 در مشاوره حقوقی ملکی توسط مصطفی 1540 | 79 بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ
سوال شده Mar 23, 2019 در مشاوره حقوقی ملکی توسط بی نام | 22 بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
سوال شده فوریه 12, 2019 در مشاوره حقوقی ملکی توسط عاطفه | 240 بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
سوال شده Mar 16, 2018 در مشاوره حقوقی ملکی توسط جمشید | 81 بازدید
2 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
سوال شده Mar 12, 2017 در مشاوره حقوقی ملکی توسط بی نام | 301 بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
سوال شده ژوئیه 12, 2017 در مشاوره حقوقی ملکی توسط وحید | 440 بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
سوال شده می 6, 2018 در مشاوره حقوقی ملکی توسط علی | 135 بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
سوال شده ژان 29, 2018 در مشاوره حقوقی ملکی توسط خسته | 90 بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ
سوال شده نوامبر 19, 2017 در مشاوره حقوقی ملکی توسط ساسان | 106 بازدید
16 نفر آنلاین
0 عضو و 16 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 15726
بازدید دیروز: 15879
بازدید کل: 6321506

5,557 سوال

2,286 پاسخ

18,213 دیدگاه

781 کاربر

این مشاوره حقوقی را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگزارید.

مشاوره حقوقی رایگان، تلفنی و آنلاین

به مرکز مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری دادگان خوش آمدید, مشاوره حقوقی آنلاین، رایگان. مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری. مرکز مشاوره حقوقی دادگان به صورت تلفنی به بررسی مسايل و مشکلات حقوقی شما رسیدگی می‌کنند و بهترین پاسخ‌ها و راهکار ها را به شما ارايه می‌کند .

در صورتی که خواستار بررسی دقیق پرونده و مدارک و مستنداتتان هستید باید از مرکز مشاوره حقوقی با طرح موضوع مشکلتان درخواست تنظیم وقت مشاوره حقوقی با وکیل کنید . شماره تلفن مشاوره حقوقی ۸۸۸۷۷۸۹۷ مشاوره حقوقی تخصصی راجع به بهترین وکیل دادگستری یا وکیل خوب باید توضیحاتی را داد .

وکیل خوب یا بهترین وکیل همیشه باید هدفش احقاق حق باشد نه اینکه به صورت تفننی وکالت کند . وکلایی که به صورت تفننی به شغل وکالت می پردازند نمی‌توانند وکیل خوب باشند . چرا که بهترین وکیل دادگستری باید اجرا و برقراری عدالت محور کار و حرفه‌اش باشد . نه اینکه تنها به منفعت مالی آن نگاه کند .

باید آن سوگندی که خورده است پایند باشد . خیلی وقت‌ها پیش می‌آید که اشخاصی که گرفتار دعاوی حقوقی و کیفری هستند و با دادگاه ها و دادسرا ها سرو کار دارند یا اینکه مشکل حقوقی ندارند به دنبال بهترین وکیل تهران هستند و از یک دیگر می‌پرسند آیا بهترین وکیل تهران سراغ دارید ؟ یا وکیل خوب را می شناسی؟ در جواب باید گفت منظور از بهترین وکیل دادگستری یا وکیل خوب در نظر شما چست ؟ اما آنچه که یک وکیل خوب و مجرب را از دیگران متمایز می‌کند ، اطلاعات کامل و دقیق از تمام قوانین می‌باشد که فن بیان قوی در متقاعد کردن دادگاه و قاضی دارد و پیگیری زیادی تا به نتیجه رسیدن و پیروزی پرونده دارند و تنها هدف احقاق حق موکلش است .

مشاوره حقوقی توسط وکیل دادگستری

ارائه خدمات مشاوره حقوقی رایگان و آنلاین توسط وکیل پایه یک دادگستری در مرکز مشاوره حقوقی عدلپرس انجام میشود.

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

مشاوره حقوقی رایگان

وجود مشاوره حقوقی برای خانواده می‌تواند در حکم بیمه خانواده در برابر مشکلات و معضلات حقوقی باشد. انتخاب یک وکیل خوب که متعهد به اصول اخلاقی و حرفه‌ای وکالت است و تخصص و توانایی بالایی در تجزیه و تحلیل مسائل باشد میتواند بهترین راه و روش را برای خانواده‌ها ارائه نماید. وجود مؤسسه حقوقی و مشاوره حقوقی به صورت رایگان و تلفنی می‌توانید با مواجه شدن با کوچک‌ترین مسایل با وکیل خود مشورت کنید تا دچار مشکل نشوید. زمانی یک سال شما این اقدام را انجام دهید و در هر حال از مشاوره وکیل بهره ببرید منفعت و ثمرات آن را به خوبی در زندگی خود خواهید دید .


مشاوره حقوقی رایگان با وکیل

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل چه ثمرات و نتایجی دارد ؟

بهره بردن از آگاهی‌های وکیل که با تمام قوانین و مقررات تسلط دارد همیشه برای خانواده‌ها و شرکت ها راهگشا بوده و هست .با مشاوره حقوقی رایگان و تلفنی می‌توانید بدون هزینه یا با حداقل هزینه بهترین تصمیم گیری ها را بگیرید اطلاعات حقوقی که از این مسیر بدست می‌آورید معتبر و صحیح است و مسیرساز برای شما .خیلی از مواقع می‌توانید قبل از اینکه دچار مشکل شوید از آن پیشگیری کنید که این امر باعث می‌شود از هزینه‌های زیاد دادرسی و دعاوی خلاصی یابید اما گاهی اوقات به جهت اینکه اشخاص قبل از هر اقدام با وکیل مشاوره حقوقی نمی‌گیرند دچار مشکلات و دعاوی سنگین حقوقی می‌شوند که حتماً باید مشکلشان را با وکیل در میان بگذارند تا با مشاوره حقوقی بهترین راهکار ها را پیش رویشان قرار دهد .

خیلی مواقع می‌توان از ورود به مشکل رهایی یافت تنها با پیش گیری و مشاوره حقوقی رایگان یا تلفنی با وکیل مجرب .

مشاوره حقوقی حضوری با وکیل دادگستری

مشاور حقوقی با وکیل دادگستری مجرب و باسابقه در تهران
مشاور حقوقی و وکیل دادگستری به جهت اینکه با تمامی قوانین و مقررات و رویه های قضایی و آرای وحدت رویه تسطکاملدارد لذا می‌تواند همیار خوبی برای افراد و شرکت های تجاری و سازمانها باشد تا راهکارهای اصولی و مطمئن حقوقی را به آن‌ها بدهد تا در آینده دچار مشکل نشوند .مشاوره حقوقی در زمینه‌های امور ثبت شرکت ها تغییرات و صورتجلسات و همچنین قراردادهای داخلی و بین الملل و دعاوی شرکتها از جمله وصول مطالبات و مسایل مربوط به چک و سفته و قراردادهای کار و تأمین اجتماعی و دعاوی کارگر و کارفرما و انجام امور مربوط به مناقصات و مزایده توسط وکیل دادگستری از امور مهم و اساسی یک شرکت و یا سازمان می‌باشد که راهگشای خوبی برای آن هاست .

مشاوره تلفنی و حضوری در مرکز مشاوره حقوقی داپرس

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره حقوقی تلفنی و اینترنتی در موسسه حقوقی دادگان و مرکز مشاوره حقوقی رایگان و آنلاین می‌توانید با شماره‌های مندرج در سایت تماس بگیرید. در صورتی که پاسخ سوال خود را نیز از طریق پرسش‌و پاسخ آنلاین دریافت نکردید نیز می‌توانید با تماس با ما مشکل حقوقی خود را برطرف کنید.
5,557 سوال
2,286 پاسخ
18,213 دیدگاه
781 کاربر