مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی - تلفنی، حضوری، آنلاین، تلفن تماس ۸-۸۸۸۷۷۸۹۷ و ۸۶۰۸۴۸۹۵
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
40 بازدید
با سلام بنده با زنی در ارتباط بوده که پس از مدتی متوجه شدم شوهر دارد ولی ایشان بعد از دوماه دا شد و بدلیل اینکه خانواده اش موافق طلاق نبودند وی را طرد کردند و هیچکس را نداشت وبا مراجعه بمن موضوع را گفت و با توجه باینکه خانه قبلی اجاره ی بود و پولش قرضی بود پس داد و من مجبور شدم خانه ای برایش با چول خودم رهن کنم ولی بنام خودش ... ولیکن ارتباط ادامه داشت تا اینکه بدلیل شکایتی که از همسر سابقش به علت مزاحمت بعد از طلاق و ضرب وشتم داشت به دادگاه رفت اما قاضی گفت شاهدی نداری و بهتر است رضایت دهی و ایشان چون امنیت جانی نداشت مرتب ترس داشت به همسرش زنگ زد و درخواست مهریه کرد ولی او گفت چولی نمی دهد و بهتر است در تنهایی خود بمیرد... وی از لحاظ روانی بهم ریخته بود با دفترچه بیمه خواهر من بدکتر رفت و دارو گرفت ولیکن داروهای اعصاب را خورده و اقدام به خودکشی منجر به مزگ کرده
حال با توجه به ارتباط با بنده در دوران قبل از خودکشی و در اختیار قراردادن دفترچه بیمه خواهرم ایا امکان محکومیت بنده وجود دارد؟ با توجه به مفتوح بودن پرونده بر علیه همسر سابق بدلیل بخطر انداختن امنیت جانی ایا امکان پیگیری این موضوع ومقصر بودن وی هست؟ ایشان تهدید کرده که خانواده اش شکایتت را خواهند کرد که باهاش ارتباط داشتی در صورتیکه زن  حدود هشت ماه بود که از همسر خود دا شده بود؟ ما با هم یک صیغه محرمیت بدون ثبت خوانده بودیم
سوال شده 16 مارس 2018 در مشاوره امور کیفری توسط محمد نقی | 40 بازدید
این مشاوره حقوقی را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگزارید.
78 نفر آنلاین
0 عضو و 78 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 5945
بازدید دیروز: 9046
بازدید کل: 1294024

4,465 سوال

1,786 پاسخ

406 دیدگاه

528 کاربر

این مشاوره حقوقی را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگزارید.
به مرکز مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری دادگان خوش آمدید, مشاوره حقوقی آنلاین، رایگان. مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری. مرکز مشاوره حقوقی دادگان به صورت تلفنی به بررسی مسايل و مشکلات حقوقی شما رسیدگی می‌کنند و بهترین پاسخ‌ها و راهکار ها را به شما ارايه می‌کند .در صورتی که خواستار بررسی دقیق پرونده و مدارک و مستنداتتان هستید باید از مرکز مشاوره حقوقی با طرح موضوع مشکلتان درخواست تنظیم وقت مشاوره حقوقی با وکیل کنید . شماره تلفن مشاوره حقوقی ۸-۸۸۸۷۷۸۹۷ مشاوره حقوقی تخصصی

راجع به بهترین وکیل دادگستری یا وکیل خوب باید توضیحاتی را داد .

وکیل خوب یا بهترین وکیل همیشه باید هدفش احقاق حق باشد نه اینکه به صورت تفننی وکالت کند . وکلایی که به صورت تفننی به شغل وکالت می پردازند نمی‌توانند وکیل خوب باشند . چرا که بهترین وکیل دادگستری باید اجرا و برقراری عدالت محور کار و حرفه‌اش باشد . نه اینکه تنها به منفعت مالی آن نگاه کند .باید آن سوگندی که خورده است پایند باشد .

خیلی وقت‌ها پیش می‌آید که اشخاصی که گرفتار دعاوی حقوقی و کیفری هستند و با دادگاه ها و دادسرا ها سرو کار دارند یا اینکه مشکل حقوقی ندارند به دنبال بهترین وکیل تهران هستند و از یک دیگر می‌پرسند آیا بهترین وکیل تهران سراغ دارید ؟ یا وکیل خوب را می شناسی؟

در جواب باید گفت منظور از بهترین وکیل دادگستری یا وکیل خوب در نظر شما چست ؟ اما آنچه که یک وکیل خوب و مجرب را از دیگران متمایز می‌کند ، اطلاعات کامل و دقیق از تمام قوانین می‌باشد که فن بیان قوی در متقاعد کردن دادگاه و قاضی دارد و پیگیری زیادی تا به نتیجه رسیدن و پیروزی پرونده دارند و تنها هدف احقاق حق موکلش است .

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

مشاوره حقوقی رایگان

وجود مشاوره حقوقی برای خانواده می‌تواند در حکم بیمه خانواده در برابر مشکلات و معضلات حقوقی باشد . انتخاب یک وکیل خوب که متعهد به اصول اخلاقی و حرفه‌ای وکالت است و تخصص و توانایی بالایی در تجزیه و تحلیل مسائل باشد میتواند بهترین راه و روش را برای خانواده‌ها ارائه نماید . وجود مؤسسه حقوقی و مشاوره حقوقی به صورت رایگان و تلفنی می‌توانید با مواجه شدن با کوچک‌ترین مسایل با وکیل خود مشورت کنید تا دچار مشکل نشوید .زمانی یک سال شما این اقدام را انجام دهید و در هر حال از مشاوره وکیل بهره ببرید منفعت و ثمرات آن را به خوبی در زندگی خود خواهید دید .


مشاوره حقوقی رایگان با وکیل

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل چه ثمرات و نتایجی دارد ؟

بهره بردن از آگاهی‌های وکیل که با تمام قوانین و مقررات تسلط دارد همیشه برای خانواده‌ها و شرکت ها راهگشا بوده و هست .با مشاوره حقوقی رایگان و تلفنی می‌توانید بدون هزینه یا با حداقل هزینه بهترین تصمیم گیری ها را بگیرید اطلاعات حقوقی که از این مسیر بدست می‌آورید معتبر و صحیح است و مسیرساز برای شما .خیلی از مواقع می‌توانید قبل از اینکه دچار مشکل شوید از آن پیشگیری کنید که این امر باعث می‌شود از هزینه‌های زیاد دادرسی و دعاوی خلاصی یابید اما گاهی اوقات به جهت اینکه اشخاص قبل از هر اقدام با وکیل مشاوره حقوقی نمی‌گیرند دچار مشکلات و دعاوی سنگین حقوقی می‌شوند که حتماً باید مشکلشان را با وکیل در میان بگذارند تا با مشاوره حقوقی بهترین راهکار ها را پیش رویشان قرار دهد .

خیلی مواقع می‌توان از ورود به مشکل رهایی یافت تنها با پیش گیری و مشاوره حقوقی رایگان یا تلفنی با وکیل مجرب .

مشاوره حقوقی حضوری با وکیل دادگستری

مشاور حقوقی با وکیل دادگستری مجرب و باسابقه در تهران
مشاور حقوقی و وکیل دادگستری به جهت اینکه با تمامی قوانین و مقررات و رویه های قضایی و آرای وحدت رویه تسطکاملدارد لذا می‌تواند همیار خوبی برای افراد و شرکت های تجاری و سازمانها باشد تا راهکارهای اصولی و مطمئن حقوقی را به آن‌ها بدهد تا در آینده دچار مشکل نشوند .مشاوره حقوقی در زمینه‌های امور ثبت شرکت ها تغییرات و صورتجلسات و همچنین قراردادهای داخلی و بین الملل و دعاوی شرکتها از جمله وصول مطالبات و مسایل مربوط به چک و سفته و قراردادهای کار و تأمین اجتماعی و دعاوی کارگر و کارفرما و انجام امور مربوط به مناقصات و مزایده توسط وکیل دادگستری از امور مهم و اساسی یک شرکت و یا سازمان می‌باشد که راهگشای خوبی برای آن هاست .

4,465 سوال
1,786 پاسخ
406 دیدگاه
528 کاربر