مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی رایگان تلفنی، حضوری، آنلاین: تلفن تماس ۸۶۰۸۶۲۸۶ مشاوره با وکیل
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
17 بازدید
با سلام بنده در اواخر سال 96 با یک وکیل جهت ثبت اختراع قرارداد نوشتم که وکالت ثبت اختراع بنده را بر عهده گرفتند و مقرر گردید تا پایان سال 96 انرا به ثبت نهایی برسانند که روند پرونده را بصورت خلاصه خدمتتان عرض میکنم : 4/11/96 ثبت اظهار نامه - 19/11/96 اعلام اخطار رفع نقص - تا 16/12/96 هیچ اقدامی انجام ندادند و درخواست استمهال دادند و در تاریخ 21/12/96 رفع نقص را زدند ( بیشتر از یکماه تعلل بدون علت ) - 5/1/97 اخطار نقص دوم و تاکنون که 26/2/97 میباشد (50 روز) هیچ اقدامی انجام نداده اند و در این فاصله از نظر مادی و معنوی شدیدا متضرر شده ام ( نزدیک به 3 ماه ) . در این میان زمان ثبت اظهار نامه با وجود ارسال کامل تمامی اسناد هویتی در اظهار نامه در جایی که باید شماره تماس و ایمیل مرا می نوشتند شماره و ایمیل خودشان را ذکر کرده بودند و هیچکدام از دو سند و متن مربوط به رفع نقصی که انجام داده بودند را با وجود اصرار مکرر برای من نفرستادند . علی ایحال جهت فوت وقت و تعلل بیش از حد و بدون علت از ایشان جهت پرداخت خسارت و ضرر و زیان و تبعات ناشی از تعلل درخواست خسارت و حصول نتیجه را دارم . با اطلاعاتی که خدمتتان عرض کردم جهت حصول بهترین نتیجه ممکن و عدم گرفتاری در پیچ و خم اداری و نتیجه قاطع در کوتاهترین زمان ممکن به نظر شما بهترین راه حل و کار ممکن چیست ؟ و ایا میتوان تمامی هزینه های وکالت و دادرسی را از ایشان گرفت و پرداخت هزینه وکالت شما را را منوط به حصول نتیجه و اخذ خسارت کامل از ایشان نمود ؟


0
سوال شده 16 می 2018 در مشاوره حقوقی قراردادها توسط بی نام | 17 بازدید
این مشاوره حقوقی را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگزارید.

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
سلام
دراکثر پرونده های حقوقی وکیفری تعهد به نتیجه از جانب وکیل عنوان نمیگرددلذا موادقانونی وکالت مصداق این مطلب است.ولیکن در بعضی موارد مثل موضوع شما ,وکیل مختص به ثبت اختراعات از این مطلب که اختراع قابل ثبت است یا خیر آگاه است لذا در صورت تعهد برانجام خواسته موکل,وکیل , مسئول عدم ثبت اختراع وپرداخت خسارات موکل  به دلیل تاخیر ویا عدم انجام تعهد میباشد.
پاسخ داده شده 17 می 2018 توسط dadpors3dadgan.com مشاور حقوقی خبره (11,880 امتیاز)
56 نفر آنلاین
0 عضو و 56 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 1642
بازدید دیروز: 10681
بازدید کل: 1491855

4,683 سوال

1,845 پاسخ

390 دیدگاه

545 کاربر

این مشاوره حقوقی را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگزارید.

مشاوره حقوقی رایگان، تلفنی و آنلاین

به مرکز مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری دادگان خوش آمدید, مشاوره حقوقی آنلاین، رایگان. مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری. مرکز مشاوره حقوقی دادگان به صورت تلفنی به بررسی مسايل و مشکلات حقوقی شما رسیدگی می‌کنند و بهترین پاسخ‌ها و راهکار ها را به شما ارايه می‌کند .در صورتی که خواستار بررسی دقیق پرونده و مدارک و مستنداتتان هستید باید از مرکز مشاوره حقوقی با طرح موضوع مشکلتان درخواست تنظیم وقت مشاوره حقوقی با وکیل کنید . شماره تلفن مشاوره حقوقی ۸۸۸۷۷۸۹۷ مشاوره حقوقی تخصصی راجع به بهترین وکیل دادگستری یا وکیل خوب باید توضیحاتی را داد . وکیل خوب یا بهترین وکیل همیشه باید هدفش احقاق حق باشد نه اینکه به صورت تفننی وکالت کند . وکلایی که به صورت تفننی به شغل وکالت می پردازند نمی‌توانند وکیل خوب باشند . چرا که بهترین وکیل دادگستری باید اجرا و برقراری عدالت محور کار و حرفه‌اش باشد . نه اینکه تنها به منفعت مالی آن نگاه کند .باید آن سوگندی که خورده است پایند باشد . خیلی وقت‌ها پیش می‌آید که اشخاصی که گرفتار دعاوی حقوقی و کیفری هستند و با دادگاه ها و دادسرا ها سرو کار دارند یا اینکه مشکل حقوقی ندارند به دنبال بهترین وکیل تهران هستند و از یک دیگر می‌پرسند آیا بهترین وکیل تهران سراغ دارید ؟ یا وکیل خوب را می شناسی؟ در جواب باید گفت منظور از بهترین وکیل دادگستری یا وکیل خوب در نظر شما چست ؟ اما آنچه که یک وکیل خوب و مجرب را از دیگران متمایز می‌کند ، اطلاعات کامل و دقیق از تمام قوانین می‌باشد که فن بیان قوی در متقاعد کردن دادگاه و قاضی دارد و پیگیری زیادی تا به نتیجه رسیدن و پیروزی پرونده دارند و تنها هدف احقاق حق موکلش است .

مشاوره حقوقی توسط وکیل دادگستری

ارائه خدمات مشاوره حقوقی رایگان و آنلاین توسط وکیل پایه یک دادگستری در مرکز مشاوره حقوقی عدلپرس انجام میشود.

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

مشاوره حقوقی رایگان

وجود مشاوره حقوقی برای خانواده می‌تواند در حکم بیمه خانواده در برابر مشکلات و معضلات حقوقی باشد . انتخاب یک وکیل خوب که متعهد به اصول اخلاقی و حرفه‌ای وکالت است و تخصص و توانایی بالایی در تجزیه و تحلیل مسائل باشد میتواند بهترین راه و روش را برای خانواده‌ها ارائه نماید . وجود مؤسسه حقوقی و مشاوره حقوقی به صورت رایگان و تلفنی می‌توانید با مواجه شدن با کوچک‌ترین مسایل با وکیل خود مشورت کنید تا دچار مشکل نشوید .زمانی یک سال شما این اقدام را انجام دهید و در هر حال از مشاوره وکیل بهره ببرید منفعت و ثمرات آن را به خوبی در زندگی خود خواهید دید .


مشاوره حقوقی رایگان با وکیل

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل چه ثمرات و نتایجی دارد ؟

بهره بردن از آگاهی‌های وکیل که با تمام قوانین و مقررات تسلط دارد همیشه برای خانواده‌ها و شرکت ها راهگشا بوده و هست .با مشاوره حقوقی رایگان و تلفنی می‌توانید بدون هزینه یا با حداقل هزینه بهترین تصمیم گیری ها را بگیرید اطلاعات حقوقی که از این مسیر بدست می‌آورید معتبر و صحیح است و مسیرساز برای شما .خیلی از مواقع می‌توانید قبل از اینکه دچار مشکل شوید از آن پیشگیری کنید که این امر باعث می‌شود از هزینه‌های زیاد دادرسی و دعاوی خلاصی یابید اما گاهی اوقات به جهت اینکه اشخاص قبل از هر اقدام با وکیل مشاوره حقوقی نمی‌گیرند دچار مشکلات و دعاوی سنگین حقوقی می‌شوند که حتماً باید مشکلشان را با وکیل در میان بگذارند تا با مشاوره حقوقی بهترین راهکار ها را پیش رویشان قرار دهد .

خیلی مواقع می‌توان از ورود به مشکل رهایی یافت تنها با پیش گیری و مشاوره حقوقی رایگان یا تلفنی با وکیل مجرب .

مشاوره حقوقی حضوری با وکیل دادگستری

مشاور حقوقی با وکیل دادگستری مجرب و باسابقه در تهران
مشاور حقوقی و وکیل دادگستری به جهت اینکه با تمامی قوانین و مقررات و رویه های قضایی و آرای وحدت رویه تسطکاملدارد لذا می‌تواند همیار خوبی برای افراد و شرکت های تجاری و سازمانها باشد تا راهکارهای اصولی و مطمئن حقوقی را به آن‌ها بدهد تا در آینده دچار مشکل نشوند .مشاوره حقوقی در زمینه‌های امور ثبت شرکت ها تغییرات و صورتجلسات و همچنین قراردادهای داخلی و بین الملل و دعاوی شرکتها از جمله وصول مطالبات و مسایل مربوط به چک و سفته و قراردادهای کار و تأمین اجتماعی و دعاوی کارگر و کارفرما و انجام امور مربوط به مناقصات و مزایده توسط وکیل دادگستری از امور مهم و اساسی یک شرکت و یا سازمان می‌باشد که راهگشای خوبی برای آن هاست .

4,683 سوال
1,845 پاسخ
390 دیدگاه
545 کاربر