تلفن تماس
88877897-8

مشاوره حقوقی تلفنی

اشخاص حقیقی و حقوقی برای اینکه بتوانند در حرفه ی خود موفق باشند لازم است در انجام فعالیت‌های خود از مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری استفاده نمایند . همچنین برای جلوگیری و پیشگیری از وقوع جرم و جنایات و همچنین برای جلوگیری از بروز اختلافات بین اشخاص می بایست در گام اول از اقدامی که قصد انجامش را دارند از لحاظ قانونی و حقوقی بررسی نمایند ، که به جهت تخصصی بودن این امر لازم است از مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری بهره مند شوند .

بسته های پیشنهادی
15
دقیقه
شروع قیمت از ۳۰ هزار تومان
شروع قیمت از ۳۰ هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره تلفنی
تضمین کیفیت
30
دقیقه
شروع قیمت از ۵۰ هزار تومان
شروع قیمت از ۵۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره تلفنی
تضمین کیفیت
45
دقیقه
شروع قیمت از ۱۰۰ هزار تومان
شروع قیمت از ۱۰۰ هزار تومان
۴۵ دقیقه مشاوره تلفنی
تضمین کیفیت

انتخاب موضوع مشاوره تلفنی

{{skill.name}}
{{plan.minute}}
دقیقه

پلن در حال حاضر موجود نیست
مبلغ : شروع مبلغ برای این پلن از {{ plans.money[index] }} تومان میباشد
مدت زمان : مدت زمان مشاوره با متخصص {{ plan.minute }} دقیقه میباشد
{{ lawyer.price }} تومان

مزایای مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی و دیگر خدمات حقوقی در مرکز مشاوره حقوقی دادگان و دیگر زمینه‌هایی که می‌توان در آن خصوص مشاوره گرفت را می‌توان به چندین بخش تقسیم کرد؛ مشاور حقوقی در زمینه‌های زیر به ارائه مشاوره حقوقی می‌پردازد . ارائه مشاوره حقوقی توسط وکیل پایه یک دادگستری صورت می‌پذیرد .

  •  مشاوره حقوقی امور قراردادها :‌ بررسی و یا اصلاح و تنظیم قراردادهای داخلی شرکت و قراردادهای شراکت بین شرکا و همچنین نظارت بر توافقات و قراردادهای داخلی شرکت . و همچنین جمع آوری قوانین مرتبط و نظم دهی به سیستم حقوقی شرکت و همچنین تهیه و تنظیم آیین نامه‌ها و اساسنامه و دستور العمل های شرکت و نظارت حقوقی بر انجام درست آن ..همچنین اصلاح و تنظیم قراردادهای داخلی و بین‌المللی شرکت با شرکت های داخلی و خارجی و نظارت حقوقی بر انجام آن
  • مشاوره حقوقی کار و تأمین اجتماعی : تهیه و تنظیم و یا اصلاح قراردادهای کارکنان شرکت و همچنین نظارت حقوقی بر پرداخت های کارکنان و کارمندان و همچنین تسویه حساب کارمندان و پرداخت های عیدی و سنوات و …. و همچنین رسیدگی حقوقی به تخلفات کارکنان و کارمندان شرکت و طرح دعوی یا دفاع در پرونده های داخلی شرکت ، له یا علیه شرکت در مراجع اداری و قضایی و همچنین ارائه مشاوره حقوقی به کارمندان و مدیران شرکت . 
  • مشاوره حقوقی تنظیم آیین نامه و صورتجلسات : تشکیل صحیح و قانونی مجمع ها و همچنین تنظیم صورتجلسات شرکت مشاوره حقوقی ثبت شرکتها و ثبت علامت تجاری ، برند : مشاوره حقوقی و انجام امور مربوط به ثبت و تغییرات شرکت و
  • اخذ کد اقتصادی و کارت بازرگانی و همچنین امور ثبتی مربوط به ثبت برند تجاری و همچنین طرح دعوی و یا دفاع در مراجع قضایی در مورد پرونده های علامت تجاری و برند . 
  • مشاوره حقوقی وصول مطالبات ، مشاوره حقوقی وصول چک ، چک برگشتی و بلامحل 
  • مشاوره حقوقی در زمینه امور کیفری 
  • ارائه مشاوره و راهکار در زمینه امور مربوط به مزایده و مناقصه 

دفاع از شرکت در مراجع اداری و قضایی و همچنین طرح دعوی در مورد پرونده های کپی‌برداری و کپی کاری و …. که تمامی موارد فوق باید توسط وکیل پایه یک دادگستری انجام شود . که البته وکیل باید بر تمامی موارد فوق تسلط کامل داشته باشد و بتواند راهنمای حقوقی خوبی برای شرکت باشد .چرا که مشاوره حقوقی در زمینه‌های فوق باید توسط شخصی انجام شود که تسلط کامل بر تمامی قوانین و رویه های قضایی و آرای وحدت رویه داشته باشد و همواره اطلاعات حقوقی وکیل باید بروز باشد .

فواید و مزایای مشاوره حقوقی رایگان تلفنی و یا حضوری با وکیل پایه یک دادگستری

یکی از موارد مهمی که لازم است اشخاص از مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری بهره مند شوند در زمینه ی امور ملکی و املاک می‌باشد که پرونده های زیادی را در مراجع قضایی به خود اختصاص می‌دهد و بعضا نیز پرونده های پیچیده و سنگینی می‌باشد . پرونده های ملکی از پرونده هایی است که طرح دعوی و دفاع باید با دقت صورت گیرد چرا که کوچکترین اشتباه باعث شکست در پرونده می‌شود . مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری ملکی که تخصص و تجربه ی زیادی در پرونده های ملکی و املاک دارد می‌تواند کمک شایانی به اشخاص کند تا بتوانند در طرح دعوی و تنظیم دادخواست صحیح و همچنین دفاع در پرونده موفق شوند .

در صورتی که اشخاص ، وکیل دادگستری همواره در کنارشان باشد و به آن‌ها مشاوره حقوقی دهند هیچ گاه به مشکل حقوقی برخورد نمی‌کنند و یا در صورت مواجه شدن با مشکلی حقوقی راه درست و صحیحی را انتخاب می‌کنند و در نتیجه موفق خواهند بود . تنظیم قراردادهای ملکی از جمله خرید و فروش املاک در قالب مبایعه نامه و همچنین تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای اجاره و سرقفلی لازم است با مشاوره حقوقی با وکیل و نظارت وی صورت پذیرد . که این امر باعث پیشگیری از ورود خسارت های سنگین به اشخاص می‌شود .

مشاوره حقوقی ملک و املاک با وکیل پایه یک دادگستری : در صورتی که تنظیم قراردادهای ملکی توسط وکیل دادگستری انجام شود مسلماً اختلافات ملکی و دعاوی ملکی بین طرفین قرارداد و معامله به شدت کاهش می‌یابد چرا که تنظیم قرارداد با دقت انجام شده است و ابهامات قرارداد به حداقل رسیده ،‌قراردادی که شفاف باشد و تمام تعهدات طرفین روشن باشد ، رسیدگی به چنین پرونده های در مراجع قضایی نیز با سرعت بیشتری صورت می‌گیرد . مرکز مشاوره حقوقی دادگان با حضور جمعی از قضات بازنشسته دادگستری و همچنین جمعی از وکیل دادگستری با سابقه بیش از ۱۸ سال و تخصص در زمینه‌های پرونده ها و دعاوی ملکی مفتخر است که توانسته است در پرونده هایی که در زمینه املاک مطرح می‌شود به بهترین وجه دفاع نموده و یا طرح دعوی کند و با همکاری و مشورت سایر همکاران در دپارتمان ملکی توانسته اند در این دعاوی همواره موفق باشند .

خوش آمدید، جهت دریافت مشاوره تلفنی با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید